Prior-Musica-ES-Parama

 

Praėję renginiai

 

Kūrybinės dirbtuvės šeimoms “Žaidžiame teatrą” 2 su Ilona Balsyte, gruodžio 8 d.

 

Ilona BalsyteSu džiaugsmu pristatome jums naujieną – kūrybinę vaidybos laboratoriją šeimoms su žinoma aktore „keistuole“ Ilona Balsyte, kur kviesime „žaisti teatrą“ ir patirti daugybę nepamirštamų emocijų drauge su visa šeima. Čia trinsime ribą tarp aktoriaus ir scenos, čia – kiekvienas, net ir jauniausias dalyvis, galės pasijausti aktoriumi, keisimės vaidmenimis – kuomet suaugusieji grįš į vaikystę, o vaikai mėgins pasimatuoti tėvų kostiumus, keisimės vaidmenimis tarp šeimų, o tai tikrai padės į komiškas „kaip teatre, taip ir gyvenime“ situacijas ir į savo šeimos narius pažvelgti iš naujo. Na ir, žinoma, ieškosime atsakymų į visiems rūpimą, bet taip ir neatsakytą klausimą „kas tas teatras?“.

Antrosios dirbtuvės vyks House of Puglu teatre, Vilniuje, Gedimino pr. 12a, gruodžio 8 d. Bilietus galite įsigyti čia: bilietai.

 

Seminaras „Muzikos galia“ su Ilona Balsyte Vilniuje, lapkričio 16 d. 10-14 val.

 

seminaras su Ilona Balsyte

Šios dirbtuvės kaip tik jums, jei jūs:
– Esate tėvai ir nujaučiate, jog muzika gali padėti bendraujant su savo vaiku ir jį ugdant, tačiau trūksta žinių, kuo muzika gali būti naudinga;
– Esate pedagogai ir norite sužinoti naujų metodų kaip edukuoti vaikus per muziką;
– Esate ugdymo įstaigų vadovai, pasiruošę įkvėpti savo kolegas taikyti muzikinį ugdymą profesinėje veikloje.

Šiame seminare jūs sužinosite apie:
– Muzikinės veiklos formų ir vaiko visuminio ugdymo sąsajas;
– Edukacines muzikos taikymo galimybes;
– Edukacinius muzikos metodus pagal vaiko amžių ir raidos etapus;
– Išbandysite keletą metodų praktiškai;
– Sužinosite, ko galima tikėtis ir su kokiais iššūkiais susidursite juos taikydami;
– Įgausite įkvėpimo ir pasitikėjimo bristi į muzikines upes kartu su vaikais jau šiandien!  

Daugiau informacijos ir registracija: https://www.facebook.com/events/523682334770636/

 

 

Kviečiame į Ilonos Balsytės ir Martyno Kuliavo teatralizuotą koncertą „Svajonių gatvės“ Anykščiuose, rugsėjo 29 d. 19 val!

 

Du išskirtinio jautrumo ir talento menininkai – aktorė Ilona Balsytė ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas kviečia į į klausytojų jau pamėgtą teatralizuotų muzikinių miniatūrų koncertą, kuris padės gyvai susitikti su žinomais artistais bei smagiai praleisti laiką. Čia klausytojai galės pasimėgauti nuostabia muzika, pasijuokti iš kurioziškų herojų situacijų, pasižiūrėti į gyvenimą šviesiausiomis ir jautriausiomis spalvomis.

„Svajonių gatvės“ – tai istorija apie vienišą žmogų – muzikantą, kuris gyvena savo uždarame pasaulyje, o už lango verdantis gyvenimas įsiveržia pas jį su visomis emocijomis, rūpesčiais, meile ir pykčiu, liūdesiu ir džiaugsmu.

Svajoniu gatves

 

 

Kūrybinės dirbtuvės šeimoms „Žaidžiame teatrą“ su Ilona Balsyte, spalio 13 d.

 

Ilona Balsyte

Su džiaugsmu pristatome jums naujieną – kūrybinę vaidybos laboratoriją šeimoms su žinoma aktore „keistuole“ Ilona Balsyte, kur kviesime „žaisti teatrą“ ir patirti daugybę nepamirštamų emocijų drauge su visa šeima. Čia trinsime ribą tarp aktoriaus ir scenos, čia – kiekvienas, net ir jauniausias dalyvis, galės pasijausti aktoriumi, keisimės vaidmenimis – kuomet suaugusieji grįš į vaikystę, o vaikai mėgins pasimatuoti tėvų kostiumus, keisimės vaidmenimis tarp šeimų, o tai tikrai padės į komiškas „kaip teatre, taip ir gyvenime“ situacijas ir į savo šeimos narius pažvelgti iš naujo. Na ir, žinoma, ieškosime atsakymų į visiems rūpimą, bet taip ir neatsakytą klausimą „kas tas teatras?“.

Pirmosios dirbtuvės vyks Menų spaustuvė/ Arts Printing House, Vilniuje, Šiltadaržio g. 6, spalio 13 d.

Daugiau informacijos ir registracija: el. p.: zavinta@priormusica.lt ; t. +370 612 203 24

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/534728863618371/