Paslaugos

Muzikos kūrinių licencijavimas;
Muzikos kūrinių atstovavimas;
Muzikos kūrinių tiekimas komerciniams plotams;
Muzikos kūrinių tiekimas TV laidų, radijo laidų prodiuseriams;
Muzikos kūrinių licencijavimas reklamos agentūroms;
Muzikos kūrinių platinimas skaitmeniniu būdu;
Muzikos kūrinių populiarinimas užsienio šalių radijo stotyse;
Muzikos įrašų leidyba;
CD/DVD gamyba;
Komercinių muzikos rinkinių gamyba;
Šou verslo konsultavimas autorių teisių klausimais;
Šou verslo industrijos sutarčių ruošimas;
Įrašų studijos paslaugos;

Muzikos kūrinių licencijavimas

Llietuviško ir pasaulinio muzikos kūrinių repertuaro licencijavimas reklaminiams projektams, televizijai, radijui, kino filmams, interneto puslapiams ir projektams, prezentacijoms ir kitiems panaudojimams. Populiarūs kūriniai ir nepriklausomų autorių irašai, retro melodijos ar naujausi ritmai, ištraukos ar pilni kūriniai – jūsų projektų įgyvendinimui.

Muzikos kūrinių atstovavimas

Atstovaujame tūkstančius kompozitorių bei dešimtis tūkstančių kūrinių iš Europos bei viso pasaulio. Mūsų atstovaujamas muzikinis repertuaras nuolat atnaujinamas bei papildomas. Kadangi kūriniai suskirstyti pagal žanrus, atlikėjus, nuotaikas, laikmečius, instrumentus ir pan., itin patogu greitai bei efektyviai rasti būtent tai, ko ieškote. Reklaminiams (premium) CD, DVD, kino bei TV filmams, reklaminiams klipams ar netradiciniams projektams galime pasiūlyti daugybę muzikos kūrinių.

Pasirinkę mūsų atstovaujamus muzikos kūrinius bei gavę licenciją jų naudojimui, jūs neturėsite jokių papildomų rūpesčių dėl autorių ar kt. teisių, kadangi iš mūsų gausite pilną paketą – muziką su visomis teisėmis.

Autoriams

UAB Prior Musica yra didžiausia Lietuvoje muzikos kūrinių leidybos įmonė. Skirtingai nuo muzikos įrašų gamintojų, tik perimančių turtines autorių teises į išleidžiamų įrašų kūrinius, Prior Musica specializuojasi muzikos kūrinių leidyboje (atstovavime), todėl gali tinkamai atstovauti kompozitorių ir tekstų autorių interesus visose kitose muzikos verslo srityse.

Mes pasirūpinsime, kad jūsų kūriniai skambėtų per radiją ir televiziją, būtų naudojami reklamoje ir pan. Jeigu jūs patys neatliekate savo kūrinių, mes rasime jiems tinkamus atlikėjus ir užtikrinsime visokeriopą jų komercinį panaudojimą.

Demonstracinius įrašus prašome siųsti elektroniniu paštu adresu priormusica@prior.lt

P.S. Su buvusiais televizinių realybės šou dalyviais nedirbame!

Atlikėjams

Kviečiame ieškančius kūrinių atlikėjus susisiekti su mumis ir pranešti apie savo norus bei lūkesčius. Esame tikri, kad rasime jūsų repertuarui tinkamų kūrinių arba pasiūlysime profesionalių kompozitorių, tekstų autorių ir muzikos aranžuotojų paslaugas.

Mūsų garso įrašymo studijoje jūs galite įsirašyti tiek demonstracinius įrašus, tiek gamybai ir transliavimui tinkamas fonogramas.

Reklamai

UAB Prior Musica disponuoja virš 20.000 reklamai tinkamų kūrinių fonoteka. Visos fonogramos yra profesionalios kokybės, surūšiuotos pagal žanrą, stilių, tempą, instrumentus ir nuotaiką. Tai labai palengvina tinkamo reklamai, anonsui ar fonui įrašo suradimą.

Prior Musica bibliotekų kūrinius reklaminiams klipams patogu naudoti, nes:

  • Licencijos gavimas užtrunka minimalų laiką – licencija išduodama per vieną dieną.
  • Didelis pasirinkimas garantuoja optimalų reklamai muzikinį apipavidalinimą.

Prior Musica atstovaujami  muzikos kūriniai bei įrašai gali būti licencijuojami specialiems produktams ( verslo dovanos – kompaktinės plokštelės, sveikinimai su kompaktine plokštele, muzikiniai CD prie produktų skirti pardavimų skatinimui ir kt.)

Licencijos užsienio kūrinių panaudojimui reklamoje

Norėdami panaudoti užsienio autorių bei atlikėjų kūrinius savo produktų ar paslaugų reklamoje, turite gauti leidimus iš visų teisių turėtojų – autorių, atlikėjų ir fonogramų gamintojų. Tai dažnai sunki  užduotis ne muzikos verslo atstovams. Prior Musica jau daugelį metų bendradarbiauja su didžiausiomis pasaulio muzikos firmomis ir turi didelį įdirbį gaunant šiuos leidimus palankiausiomis sąlygomis.

Savo klientams jau esame gavę muzikos panaudojimo reklamai leidimus tokių atlikėjų kaip Primal Scream, Fat Boy Slim, Queen, Vangelis, Revolvo, Bob Dylan,
Dimitry From Paris, Zucchero, Soundtrack from „The Sound Of Music“ (filmo „Muzikos garsai“ garso takelis), Eskobar ir t.t.

Muzikos kūrinių platinimas skaitmeniniu būdu

Populiarių muzikos atlikėjų dainas platiname skaitmeniniais kanalais, t.y. Lietuvos ir užsienio muzikos parduotuvės internete.
Taip jau susiklostė, kad Lietuvoje, skaitmeniniu būdu geriausiai muzika yra parduodama būtent mobiliajame internete, populiariai tariant wap’ e.
Racesinis laikotarpis neaplenkė ir šio rinkos segmento – pardavimai yra smarkiai kritę, tačiau tai vistiek išlieka labai patogia terpe muzikos
populiarinimui, bei atlikėjo savireklamai. Reklamos prasme tai yra pats geriausias būdas populiarinti atlikėją todėl, kad panaudojus
teisingas reklamines priemones, galima atsidurti arčiausiai vartotojo – atsidurti vartotojo mobiliajame telefone, vargu ar yra labiau asmeninė
ir arčiau vartotojo galinti atsidurti galimybė rinkoje.

Muzikos kūrinių populiarinimas užsienio šalių radijo stotyse

Tai yra visai nauja mūsų veikla, natūraliai gimusi iš turimų resursų ir žinių apie muzikos industriją, bagažo. Mūsų tikslas yra eksportuoti, Lietuvoje sukurtą, tačiau kitoms rinkoms tinkamą muziką. Taigi mes visada ieškome lietuviško repertuaro, galinčio skambėti kitose šalyse ir kviečiame visus drąsiai kreiptis į mus šiuo klausimu. Šiuo metu turime daugiau kaip 1300 europos šalių radijo stočių kontaktų (2009.11.04).

CD/DVD gamyba

Klientų pageidavimu galime paruošti gamybai ir pagaminti reikiamą produktą. Pramoninės gamybos kiekiai nuo 300 vnt., pristatymas galimas Lietuvoje ir bet kurioje kitoje pasaulio šalyje.
Atlikėjams patiems leidžiantiems savo albumus mes galime padėti konsultuojant dėl profesionalaus techninio CD apipavidalinimo, bei pagaminti produkciją labai palankiomis kainomis.

Radijui ir TV

UAB Prior Musica disponuoja virš 20.000 reklamai tinkamų kūrinių fonoteka Visos fonogramos yra profesionalios kokybės, surūšiuotos pagal žanrą, stilių, tempą, instrumentus ir nuotaiką. Tai labai palengvina tinkamo reklamai, anonsui ar fonui įrašo suradimą. TV laidų prodiuseriai naudojantys mūsų muzikos
bibliotekas, tapo gerokai konkurencingesni laiko ir kokybes atžvilgiu.

Kliento pageidavimu Prior Musica gauna licencijas ir žymių kūrinių panaudojimui reklamoje.

Komercinių muzikos rinkinių gamyba

Prior Musica atstovaujami  muzikos kūriniai bei įrašai gali būti licencijuojami specialiems produktams (verslo dovanos – kompaktinės plokštelės, sveikinimai su kompaktine plokštele, muzikiniai CD prie produktų skirti pardavimų skatinimui ir kt.).

Šou verslo industrijos sutarčių ruošimas

Autorinių teisių perdavimo, kūrinių užsakymo, licencinės, vadybos sutartys. Atlikėjų, įrašų gamintojų bei transliuotojų sutartys. Konsultuojame pramogų verslo organizavimo klausimais – nuo pradžios iki pilno teisių valdymo bei administravimo.